Шлях довжиною в 10 років (2001-2011): від школяра до доцента

44 views

За десять років я пройшов шлях від школяра звичайної київської ЗОШ №190 (без будь-якого поглиблибленого вивчення) до кандидата філософських наук, доцента провідної кафедри в Україні з галузі знань, якою я займаюсь (філософії освіти) – кафедри соціальної філософії та філософії освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Багато це чи мало?

З одного боку дехто з моїх однолітків досяг набагато більшого. Наприклад в один рік зі мною народились: Павел Дуров, Любко Дереш, Марія Шерифович та інші видатні люди. І мене серед них немає. А Тіна Кароль взагалі молодша за мене на рік (цей факт мене чомусь особливо вражає, не знаю чому).

З іншого боку у мене свій шлях. І варто визнати: не всі мої однокласники (і однолітки) можуть сказати, що вони досягли більшого ніж я. На час заснуваня Союзу обдарованої молоді, я був одним із наймолодших “голів правління” в Україні, а на час захисту – одним із наймолодших кандидатів наук в Україні. І напевно, я був наймолодшим радником з питань освіти і науки Генерального директора МДЦ “Артек”.

Пишу я це не для того щоб посипати свою голову попелом чи навпаки спочити на “лаврах”. Ні. Я вважаю, що остаточні висновки робити зарано. Я живий. А це значить, що все попереду!


One Response to Шлях довжиною в 10 років (2001-2011): від школяра до доцента

  1. Олена Грабко

    Бажаю натхнення і сил рухатись так і далі, чи навіть ще швидше!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: