20 листопада – Всесвітній день дітей. Дитячий садочок про який мріє моя студентка. Домашнє завдання

394 views

Генеральна Асамблея ООН в 1954 році встановила святкування Всесвітнього дня дітей (Universal Children s Day) саме 20 листопада. Увага – не плутати з Днем захисту дітей (1 червня). До цього свята пропоную проект однієї моє студентки. Це дитячий садочок її мрії.

Сьогодні в умовах технічного процесу існує небезпечна проблема! Сучасні діти багато часу проводять біля телевізорів і комп’ютерів, і звичайно такий спосіб життя становить небезпеку для них. Так у дитини втрачається можливість взаємодії з природою. Тому мені б хотілося, щоб мій дитячий садок знаходився у мальовничому, екологічно-чистому місці.

Є такий вирах «храм науки», а мій садочок буде знаходитися у «храмі природи». Оскільки до дітей близька казка, тому мій садок буде мати назву «Казка». Девіз: «Мову рідної природи розуміти серцем вчись». Гімн: «Наш садочок «Казка» – рідний дім, чисто й гарно нам у нім, всі ми любимо природу й живемо із нею в згоді».

Будівля мого садочка буде збудована з екологічно – чистого матеріалу у вигляді казкового палацу, з вікон буде видно море, ліс. Ліс повинен бути обов’язково, тому що в ньому діти зможуть гуляти, спостерігати за змінами в природі. Також я хочу, щоб з іншої сторони садка, або поблизу було море. Море також має корисний вплив на здоров’я дітей.

В цьому садку будуть працювати не просто вихователі, а феї, які будуть сіяти в дітях тільки добре, розумне, вічне.

На території садка буде криниця із джерельною водою, маленький водоспад, маленький пруд для краси. Взагалі територія садка буде виглядати дуже гарно, там будуть з кущів вистрижені різні тварини, буде дуже багато квітників з різними квітами, за якими діти будуть доглядати самостійно. Також в садочку будуть куточки творчості, де діти будуть втілювати свої ідеї у життя. Також в садочку будуть 2 басейни, оснащені самим новітнім обладнанням фізкультурні зали, ігрові та спальні кімнати.

На території буде ділянка з різними плодовими деревами, лікарські рослини. Також буде екологічний патруль.

Якщо будуть такі садочки, ми можемо бути спокійними за майбутнє нашої планети.

 


One Response to 20 листопада – Всесвітній день дітей. Дитячий садочок про який мріє моя студентка. Домашнє завдання

  1. Олена Грабко

    Утопія, але звучить красиво! Сподіваюсь, колись ми зможемо побудувати таку “Казку” дітям!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: