3. Особливості індивідуального методу

2 views

Найзагальнішу характеристику методу пізнання було подано у розділі про мислення. Вона одночасно є характеристикою і рефлексивної ситуації: проблеми, нагромадження та аналізу даних, проектування й передбачення гіпотез чи ідей, експериментального застосування і перевіряння, а також висновку чи судження. Своєрідні елементи індивідуального методу (чи спосіб розв’язання проблеми) урештірешт виявляються у природних нахилах, набутих навичках та інтересах. Індивідуальний метод видозмінюється (власне видозмінюється) відповідно до вроджених внутрішніх здібностей, минулого досвіду і вподобань. Той, хто вже зрозумів перебіг справ, володіє інформацією, яка допоможе вчителям зрозуміти реакцію учнів, скеровувати їх у русло ефективносте. Наука про дитинство, психологія, знання про суспільне довкілля доповнює особисте знайомство зі світом, одержане завдяки вчителеві. Однак метод усетаки зостається особистим інтересом, підходом, наступом індивіда на проблему, і жоден каталог не здатний подати вичерпної характеристики всього розмаїття його форм і відтінків.

Можемо назвати кілька головних характеристик ефективного інтелектуального просування стосовно змісту навчання. Серед них зосередженість, широта світогляду, неупередженість, цілеспрямованість, щирість і відповідальність.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: