Чистий замок знань «Натхнення». Домашнє завдання Волошиної Юлії

39 views

натхненняНавчальний заклад майбутнього це лише мрія і навряд чи вона буде втілена в життя. Вчитись завжди було цікаво, людство вчиться стільки, скільки існує на планеті Земля. Бути студентом – це цікава, захоплююча подорож в світ знань, в світ цікавого. В цей світ з самого раннього дитинства ведуть нас вчителі, показують нам дорогу, безмежний світ знань. І йде ця дорого через гори труднощів, через море темряви в світлий і чистий замок знань «Натхнення».

Кому пощастило вчитись в цьому світлому, прекрасному закладі, ніколи не забуде  тої  теплоти, що дарують його стіни студентам і їх викладачам, на протязі відрізку життя, що волею долі довелося провести в цих світлих класах, з такими великими вікнами, просторими коридорами, затишними аудиторіями.

«Натхнення» – це справжнє диво, розташоване в самому зеленому районі, самого кращого міста в світі. Поряд находиться сосновий парк, на території закладу знаходяться липові та березові алеї, каштани, ялинки. І вдень,  і осінньої пори, всюди казкові пейзажі. Зимою серебріють інеєм алеї, а літом радують своєю прохолодою їхні тіні, восени кидають золото нам під ноги, а про весну і говорити не будемо, бо не вистачить і дня описати ті відчуття,  що дарує весна в нашому закладі.

Та саме головне, наші люди, які працюють для того, щоб навчання стало казкою,  директор, зам. Директора,  вчителі і навіть робітники училища роблять все можливе, щоб наші учні досягли успіхів у навчанні, а потім і в роботі. Перші кроки вістебюлем ми мимоволі робили не поспішаючи, це велика простора зала з високою стелею, гардеробом і довгими коридорами.   На стінах всюди бачимо плакати, що розказують, про життя училища: дошка пошани, вчені конкурси, змагання та інше. На першому поверсі розташований величезний спортзал. Скільки зв’язує наших учнів з цим приміщенням. Більшість енергійних молодих людей проводять свій вільний час в цьому залі.

Є в нас величезна бібліотека з читальним, затишним залом. Також там є і інтернет.
Маємо чотири комп’ютерні класи з чудовою апаратурою. Для практичних занять чудово облаштовані лабораторії, зали з новітньою технологією.
Навчальний процес включає в себе максимум сучасних навчальних технологій та методик. Вони спрямовані в основному на максимальне заохочення до прояву творчості та самоосвіту і самореалізація особистості учня, викладачі мають лише давати настанови та координувати розвиток учнів у потрібному напрямку. Це допоможе здобути гарні результати, оскільки студенти та вчителі рівноправні учасники навчального процесу.

У студентів є свої права та обов’язки, серед яких вироблення алгоритму власних дій, самостійний вибір навчальних дисциплін. Студенти постійно працюють над створенням групових та індивідуальних тематичних проектів, пов’язаних з різними як загально обов’язковими дисциплінами так і дисциплінами на вибір.

Та все ж найбільша цінність нашого закладу, педагогічний колектив, що складається з досвідчених вчителів. Кожен вчитель майстер своєї справи – це культурні, досвідчені люди з якими приємно вчитись і працювати. Хотілося б щоб в Україні було як можна більше таких закладів – адже це і є навчальний заклад майбутнього. Він розвивається в ногу з часом ми й уявить собі не можемо яким він буде через якихось десять років.


One Response to Чистий замок знань «Натхнення». Домашнє завдання Волошиної Юлії

  1. Навчання з натхненням приносить масу задоволення

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: