Невеселі роздуми або вітаю з Днем вчителя!

66 views

 

В сучасному анархічному, корумпованому, матеріальному суспільстві немає шансів виховати здорове, освічене, розумне, духовно збагачене, культурне покоління.

Немає надії ні на який патріотизм, він існує тільки на словах, або у гучних лозунгах з Майдану, особливо після того як російській мові надали статус «другої державної», ні на гуманізм, так само декларативний.

Не слід покладатися лише на університет, педагогів, вчителів, людину виховує соціум, держава.

Поки не буде ладу в державі, не буде ладу ніде. На сьогодні ми маємо людей для держави, а не навпаки.

Ідеали були, є і будуть, питання лише в тому, чи хочемо ми, наше українське суспільство, прагнути до цих ідеалів. Покаже час.

Зі святом, дорогі освітяни!

 


One Response to Невеселі роздуми або вітаю з Днем вчителя!

  1. Добрий день! І Вас зі святом!
    Прошу мене вибачити, але на скільки мені відомо, російській мові не надавали статусу “другої державної”. Ця мова, на рівні з декількома іншими мовами, стала однією з регіональних…
    “Соціум”, “Держава” – гучні слова! Але спочатку людину виховують батьки, потім вчителі, потім університет і лише тоді вже йде соціум і т.д.
    І ладу в державі не буде до тих пір, доки ми не припинемо мислити вузько і думати лише про себе. В нашій країні у кожного свій ідеал, у нас, як у суспільства, немає єдиної цілі, єдиного ідеалу. Через це ми продовжуємо тягнути цей візок у різні боки. Тому ” а воз и ныне там”!
    Бажаю Вам всього найкращого!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: