952 views

Про мене

Вітаю вас на моєму персональному блозі!

Я – людина, люблячий син і, сподіваюсь, в майбутньому не менш люблячий чоловік і батько, я також автор книг і викладач, науковець і громадський діяч. Наразі працюю на докторською з філософії освіти, що підніматиме широке коло проблем з глобалізації освіти. На сторінках свого блогу, я хочу розповісти те, що цікаво мені самому. І хоча час писати спогади ще не прийшов, але у своїх «постах», я спробую бути максимально відвертим, наскільки це дозволяє  формат Інтернет.

Основна мета створення цього блогу є бажання поділитися власним досвідом, знаннями, емоціями і подекуди спірними думками з тобою, шановний читачу! У мене накопичилось чимало цікавих ідей, сюжетів, притч, випадків з практики, анекдотів  etc. Також  я познайомився із унікальними людьми, прочитав чимало цікавих книг, знайшов чимало корисних веб-ресурсів (і продовжую це робити).

Я хочу ділитися цим скарбом, втому числі через цей блог та розсилку, яка існує на ньому. Умовно я згрупував цю інформацію у три категорії Студенту, Науковцю, Лідеру. Там розміщена інформація, що постійно поповнюється, і якщо ви не хочете пропустити нічого «смачненького», раджу підписатися на розсилку. Також чекаю на зворотній зв’язок, можливо і ви маєте цікавинки якими можете поділитися. Тоді прошу надсилати їх мені, а я опублікую їх з посиланням на вас чи ваш проект.

На завершення представлення зазначу, що я абсолютно відкритий до спілкування через електронну пошту та соціальні мережі. А якщо є бажання побачити мене особисто, то це теж можна зробити – на кафедрі соціальної філософії та філософії освіти Національного педагогічного університету і мені М.П. Драгоманова.

Отже, крізь терни – до зірок!

Ваш,  Сергій Терепищий

One Response to Про мене

  1. В нас, в Украмережі, є декілька Ваших школярів з СОМ.

    Нам потрібно познайоматись!

    Богдан Оришкевич
    м. Нью Йорк
    http://on.fb.me/ykramerezha

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: