Архів категорії: PR

Як оцінювати якості людини?

Люди і їх якості постійно стають об’єктом оцінювання інших людей. Ми оцінюємо інших і вони відповідають нам тією ж монетою. В своїй практиці я намагаюся дотримуватися таких принципів оцінювання якостей людини. Продовження

Етапи ефективного PR. Інструкція №3

Cкладність протидії “чорному PR”, яка була описана в попередніх інструкція, насправді ще серйозніша, адже вплив “чорного PR” часто приймає вигляд не зовнішнього, а внутрішнього впливу. Ми легко відкидаємо зовнішнє вторгнення, але в людини практично немає ресурсів і можливостей боротися проти внутрішнього впливу. Продовження

Форекс – це лотерея?

Це моя, дуже суб’єктивна думка. Я не є спеціалістом в галузі фінансів. А підштовхнула мене на цю публікацію все більш настирлива реклама різноманітних компаній-брокерів на ринку Форекс.  Наприклад, mmcis, alpari, forexclub та інші.

Маю декілька питань до тих, хто спить і бачить як я розбагатію торгуючи на ринку Форрекс: Продовження

Методи руйнування захисту від “чорного PR”. Інструкція №2

Маємо визнати, що людина – це достатньо захищений від зовнішнього впливу організм, інакше їй ніколи не вдалося б не зайняти теперішнього становища на планеті. Вона володіє певними фільтрами, відсікаючи небезпечну для неї інформацію. Це природно, оскільки тільки рекламних повідомлень, наприклад, західна людина отримує до 1500 за день. Людина не може їм усім підкоритися, тому обирає шлях ухилення. Але одночасно функціонує набір методів, які руйнують захисні механізми. Ось головні з них:
Метод 1. Посилання на авторитет. Захист може пробити авторитет – типу “ви чули, що сказав Сам…”, або для наукоців: “як вказує у своїй Роботі Сам…”.
Метод 2. Гарний настрій. Захист знімають позитивні властиво біологічні контексти, наприклад, посмішка, сміх, гарний настрій у того хто говорить.
Метод 3. Ілюзія розуміння. Зменшенню захисту сприяє також стимулювання комунікативних процесів. Згадаймо слова: щастя – це коли тебе розуміють. А це можливо тільки тоді, коли тебе слухають. Іноді навіть терористи захоплюють заручників заради того, щоб розповісти щось світові.
Метод 4. Інформаційний голод. Зняття захисту має місце також у кризових ситуаціях, коли через брак реальної інформації людина вбирає будь-які варіанти, готова повірити будь якій чутці. Це природно, оскільки людина постійно потребує інтерпретації своєї ситуації, позбавившись її з офіційної інформації (або віри в неї), ми виштовхуємо людину на пошук пояснення ситуації з точки зору чуток. Які самі ж і росповсюджуємо.

Будьте прильними, друзі! Розпізнавайте “чорний піар” і вчітся захищатися від нього. Наприклад читаючи цей блог :)

«Чорний PR»: інструкція №1

Насамперед зазначу, що (1) вся інформація надана тут, носить ознайомчий характер, і (2) я не несу ніякої відповідальності, якщо ви спробуєте її використовувати. Єдина ціль публікації – ознайомити з елементами «чорного піару» для подальшого його розпізнавання в ЗМІ і захисту власної свідомості від інформаційних атак.

Продовження

Партнерські посилання: