Якщо ви скачали реферат: три добрі поради студенту

59 views

1. Не потрібно видавати бажане за дійсне. Наприклад реферат за доповідь, доповідь за есе, власну думку за науковий факт тощо. Не обманюйте викладачів, вони це бачать і навіть якщо не показують, їх відношення до вас різко падає.

2. Якщо ви скачали реферат: прочитайте його, приведіть його до ладу, зробіть одинаковий шрифт, не робіть помилок у назві кафедри і хоча б у власному прізвищі. Інакше відчутно, що вам це байдуже, а значить і байдуже навчання взагалі.

3. Будьте готові відповісти на найпростіші питання по реферату: наприклад, якими джерелами ви користувались, який план вашого реферату, яка основна думка реферату.

В будь-якому випадку, краще власний “брєд” чим скачаний “науковоподібний” текст. Ми всі вчимося і не потрібно соромитись, що ти не знаєш чогось. Підійдіть до викладача, запитайте якою літературою користуватися – і повірте, він вам не відмовить.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: