Три головні речі, які має знати людина, що не побоялась написати реферат самостійно

62 views

Насправді, якщо задати написати реферат сучасному студенту, то у 99,9% вам принесуть скачаний з Інтернету реферат. Взагалі пошукові запити ”скачати реферат”, ”як скачати реферат” і “де скачти реферат” є одними з найпопулярніших в темі “освіта”. Тобто, ті колосальні навчальні можливості мережі, які вона має, використовуються саме для цього – для скачування рефератів. Це все рівно, що забивати цвяхи мікроскопом, але це факт вищої школи ХХІ століття.

Проте, інколи ще трапляються “відсталі від життя” ботани, які не задовольняються роллю додатка до принтера, а пробують самостійно написати вже згаданий реферат.

Отже, три речі , які має знати людина, що не побоялась написати реферат самостійно:

  1. Чітко сформуйте план роботи. Напишіть розгорнутий план “для себе”, а ж до того, що має бути написано на кожній сторінці, і який автор має цитуватися в якому пункті плану. Тільки потім пишіть текст.
  2. Вибираючи джерельну базу потрібно орієнтуватися на відомих вчених у вашій галузі. Цитувати потрібно класиків, а з вітчизняних авторів – рангом не межче доктора наук. Цитувати кандидатів, а тим паче аспірантів чи студентів, які видали свої тези – значить наразити себе на небезпеку натрапити на плагіат.
  3. Не беріть у якості джерел підручник чи посібник з відповідного курсу. Як правило всі ці тексти викладачі бачили сотні раз і довести, що ваша робота оригінальна буде важко. Використовуйте декілька основних джерел, інші використовуйте для “інкрустації” основного тексту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: