10 порад як стати розумним. Адресується студентам і не тільки…

3,161 views

Напевно, кожний із нас, хоча б раз у своєму житті, проходив тест на IQ або задавався питанням, а наскільки ж відсотків «працює» мій мозок?

І хоча, на сьогоднішній день точна цифра не відома, ми розуміємо – вже точно не на 100%. Виникає питання «Як стати найрозумнішим» і які кроки потрібно здійснити для цого. Пропоную вам 10 простих порад.

По-перше, пам’ятайте, наш мозок, як і будь-який інший орган в нашому організмі, здатний до тренування і розвитку. Для цього щодня вирішуйте конкретні практичні питання, застосовуючи свої теоретичні знання. Важливо саме розмірковувати, шукати потрібну відповідь на питання. Здійснюйте математичні дії, не вдаючись до допомоги калькулятора.

По-друге, читайте «розумні» книги, маються на увазі книги, після прочитання яких, у вашому мозку залишиться цінна, корисна інформація, яка стане в нагоді вам в подальшому для вирішення життєвих питань, а також класичну літературу.

Пам’ятайте: читання, письмо і математика – дисциплінують мізки!

Хтось скаже: «Нічого нового!», Але повірте, 70% людей не виконують навіть ці два пункти.

По-третє, як сказав Гете – «Розумні люди – краща енциклопедія». Спілкуйтеся з позитивними, розумними, цікавими людьми. Головне – вміння не тільки слухати, але й чути. Тобто, вчитися в інших. Як стати розумним? Якщо людина не бажає чути і отримувати нову інформацію -це марна справа. Без спілкування з більш мудрими і успішними людьми, вона не розвивається.

Четверте – при кожній можливості, що з’явилася, поїдьте в нове місце: подорожуйте, спілкуйтеся, спостерігайте за тим, що відбувається навколо.

П’яте – запишіться на курси особистісного зростання. В даний час тренінги проходять практично у всіх містах і цілком доступні багатьом з вас. Хоча вже зараз можна брати участь в інтернет-тренінгах, веббінарах, не покидаючи власного будинку.

Шосте – стежте за своїм фізичним тілом. Давно доведено, що фізичні вправи безпосередньо пов’язані зі швидкістю хімічних процесів в мозку, тобто, кисневий обмін, який забезпечують фізичні навантаження, активізує роботу мозку.

Сьоме – харчуйтеся правильно. Існує перелік продуктів, що сприяють активній роботі мозку, а значить це ще один інструмент, щоб стати розумним. «Розумна» дієта повинна включати наступні продукти: мигдаль, горіхи, гарбуз, кунжут, сочевицю, м’ясо, рибу, яйця, молоко. Не забувайте і про продукти багаті холіном: яловича і свиняча печінка, мозок, нирки, сметана, телятина, кролятина і баранина.

Восьме – проведіть двотижневий курс фітотерапії, заснований на використанні цілющих властивостей рослин. Так, наприклад, шавлія – ​​сприяє підвищенню уваги, а женьшень – поліпшує пам’ять.

Також можна зайнятися медитацією. Медитація стимулює пам’ять. Дайте своєму тілу розслабитися, разом зі зняттям напруги, розширюються можливості розуму.

Дев’яте – щодня, не менше 30 хвилин перебуваєте на свіжому повітрі. Кисень мозку необхідний. Крім цього давно вже треба було кинути палити і пити алкоголь.

Ну і десятий пункт – наведіть порядок на своєму робочому столі, в квартирі, адже  безлад уповільнює процес мислення.

На завершення зазначу, що процес “ставання розумним” триває все наше життя і називається освітою. Тому ставтель до власної освіти відповідально!


2 Responses to 10 порад як стати розумним. Адресується студентам і не тільки…

  1. Я хочу зауважити, що у вашій статті допущена груба помилка. Не можна писати “самим розумним”. Треба писати “найрозумнішим”.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: