4 кроки як навчитися керували власним життям

138 views

Чесно кажучи, ці поради не революційні. Вони вже давно відомі не лише психологам. Але я впевнений, що це буде корисно і вам, як стало корисно мені.

Щоб навчитися керувати своїм власним життям, необхідно зробити лише кілька кроків. Ніхто не говорить, що буде легко, але це цілком можливо.

Перший крок. Зрозумійте і прийміть той факт, що в сьогоднішньому вашому стані ніхто не винен, крім вас. Не варто скидати вину ні на державу, ні на уряд, ні на батьків, ні на час, ні на вік. Так, це важко – брати на себе самого відповідальність за власне життя. На жаль, без цього неймовірно важкого кроку до другого переходити просто немає ніякого сенсу.

Другий крок. Спробуйте усвідомити те, що так продовжувати жити далі не можна. Ось вам перша ознака цього явища – ви починаєте серйозно, як ніколи раніше, замислюватися над сенсом життя, над вибором вектора особистісного розвитку. Як тільки ви взяли на себе відповідальність за своє життя, ви почнете чітко усвідомлювати, що тільки ви особисто, а не хтось інший, самі в силах змінити те, що вам не подобається.

Третій крок. Нарешті, починайте  щось змінювати! Змініть зачіску, імідж, роботу, квартиру. Підберіть собі нове оточення. У тому випадку, якщо серйозні зміни вас лякають, робіть маленькі кроки, але будьте впевнені, що мине зовсім небагато часу і цей процес буде вам до смаку! І тоді кожна ваша усвідомлена дія буде зі знаком вищої якості. Безсумнівно, від кожного процесу ви будете отримувати задоволення, адже ви зробили це самі.

Четвертий крок. Не забувайте хвалити себе за кожну, нехай навіть маленьку, перемогу. Подаруйте собі щось істотне, потрібне і приємне, на добру пам’ять. І пам’ятайте, що найважче – зробити перший крок. Але, якщо ви запустите волю, зможете втримати потрібний стан, віру в себе, в реалізацію задуманого, кожен день буде наближати вашу мету, вашу мрію до вас!

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: