Архів категорії: Генератор ідей

Стів Джобс. Промова перед студентами Стенфордського університету

Натрапив в мережі на промову співзасновника Apple Стіва Джобса перед студентами Стенфордського університету. Рекомендую всім.

Продовження

Як перемогти осінню хандру?

Ну ось… Не встигли оглянутися, як на дворі вже настала осінь.

Щоб уникнути осінньої хандри і авітамінозу, необхідно вживати продукти, які корисні не тільки вмістом великої кількості вітамінів і мікроелементів, але і своїм зовнішнім виглядом: яскраві за кольором, красиві формою, приємні на запах. Щоб, вже побачивши і відчувши їх запах, настрій змінювався б в кращу сторону.

Раджу їсти червоні і жовті фрукти (яблука, груші), також сприятливий вплив має грейпфрут, апельсин, мандарин і гранат.

Підбадьорить і подарує радість чорний гіркий шоколад без добавок, що містить не менше 60% какао.

Восени до столу корисна і смачна червона риба (форель, сьомга, горбуша тощо) у будь-якому приготуванні, а також чорна та червона ікра.

Вельми важливо, щоб приготовані страви були естетично привабливими, містили натуральні продукти і були якомога різноманітніші.

Та найважливіше – більше спілкуйтель з близькими вам людьми, не забувайте друзів, звоніть мамі частіше :)

Як перемогти «лінивого я»?

Хто такий «лінивий я»? Це негативна сторона вашої особистості. Він хитрий і небезпечний, бо з’являється тоді, коли ви його не чекаєте. Він може відмовити вас від нової перспективної справи або розвалити вже розпочату. Продовження

4 кроки як навчитися керували власним життям

Чесно кажучи, ці поради не революційні. Вони вже давно відомі не лише психологам. Але я впевнений, що це буде корисно і вам, як стало корисно мені.

Щоб навчитися керувати своїм власним життям, необхідно зробити лише кілька кроків. Ніхто не говорить, що буде легко, але це цілком можливо. Продовження

Як я оцінюю свій прожитий день

 

 

 

 

 

 

 

 

Мне часто запитують: “Як ти все встигаеш?”, “Як у тебе вистачає сил?”, “Як тобі вдається досягати задумагоно?”.
Звичайно, відповідь може бути розгорнутою і я напевно напишу по книзі на кожне :)
Але найпростіше – це вірно оцінити свій день, який вже прожито.

Отже, три простих правила:

1. Я оцінюю успіх чи невдачу не по тому що я “пожав” в конкретний день, а по тому що “посіяв”. Не по тому скільки грошей чи інших благ отримав, а потому, що я зробив для того, щоб в майбутньому мати їх стабільно.

2. Я оцінюю день з позиції “скільки хвилин в цей день я був щасливам”. Якщо жодної – день невдався.

3. Я оцінюю свій день з позиції “кого я зробив щасливим сьогодні, крім себе”. Якщо жодної живої істоти – день “коту під хвіст”.

А як ви оцінюєте свій день?

10 порад як стати розумним. Адресується студентам і не тільки…

Напевно, кожний із нас, хоча б раз у своєму житті, проходив тест на IQ або задавався питанням, а наскільки ж відсотків «працює» мій мозок?

І хоча, на сьогоднішній день точна цифра не відома, ми розуміємо – вже точно не на 100%. Виникає питання «Як стати найрозумнішим» і які кроки потрібно здійснити для цого. Пропоную вам 10 простих порад. Продовження

З власного досвіду: як домагатися поставлених цілей

У житті часто буває так, що вам необхідно зробити щось важливе. Ви усвідомлюєте важливість справи, але вам не вистачає бажання і енергії працювати. Як кажуть психологи – у вас низька мотивація до діяльності. Мотивація тісно пов’язана з іншими психологічними процесами: сприйняттям, мисленням, ставленням до самого себе. Змінюючи сприйняття певних об’єктів, формуючи новий стиль мислення, ми розвиваємо і нове ставлення до своєї діяльності. Коли людина починає розмірковувати по-іншому, він починає і діяти по-іншому. Привчивши себе до нового мислення (по-іншому сприймаючи себе і свою діяльність), ви тим самим змінюєте і свою мотивацію до діяльності. Існує декілька технологій, що дозволяють добитися високої мотивації мінімальними зусиллями. Продовження

Партнерські посилання: