Мрія Кисельової Єлизавети

155 views

Дракон: чому він навчить?

Дракон: чому він навчить?

Навчальний заклад моєї мрії

Дивно… При такому словосполученні мені в голову приходять лишень здоровенні дракони, які будуть мене вчити літати, чи я буду використовувати їх як засіб пересування.Чудернацькі мрії. Іноді навіть шкода. Хоча, існування таких закладів освіти,потягнуло би за собою і відьмацькі шабаші, а може навіть вищі інопланетні заклади. Єдине,що треба визнати- мрії,на жаль, бувають досить далекими від реальності.  А реальність не схожа на мрії.

Я все таки більш ніж впевнена,що будь-який навчальний заклад,не зважаючи на те існують в ньому дракони чи розмовляючі книжки, обов’язково розвиватиме науку. В закладі моєї мрії,без науки неможливо. Вільний доступ до інформації, секційне обговорення хвилюючих проблем, наукове життя, а краще, життя в науці.Вічний діалог, задля пошуку відповідей. Наука – те що варте уваги, центр,серце навчального закладу моєї мрії.

Безліч годин можна провести розмірковуючи про заклад мрії. Перебирати дрібницями, щоб знайти ідеальну формулу. Шукати те, чого може не існує. І за весь час не побачити, окрім купи роботи – колектив. Так,наука,на мою думку- це те для чого існують навчальні заклади, але створює її не одна людина,а цілісний колектив. Команда однодумців, які будують себе, допомагаючи одне одному. Зберігає і вирощує нові традиції,для того щоб завжди відчувати підтримку. Без спільності, які вірять в досягнення мети,нічого не вийде, навчальний заклад не оживе. Сердце залишиться,без тіла і душі.

Думати, вирішувати,відчувати –ось що потрібно , навчальному закладу моєї мрії. Звичайно я так само не побудувала ідеальну формулу, але я спробувала подивитись через замкову щілину, що,можливо, очікує нас в майбутньому. Я у це вірю!

Кисельова Єлизавета

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: