Правило “40-30-30″: чому варто ризикувати

35 views

Багато стратегій, які застосовуються  в професійному і любительському спорті, можна використати і для особистого життя. Один з уроків, які отримують професійні спортсмени є правило  “40-30-30″.

Молодий спортсмен, який займається гірськими лижами, намагається під час тренувань  якомога швидше рухатися і при цьому не впасти. Коли він приїхав до фінішу, тренер сказав йому, що він не зрозумів головного. Він пояснив, що успіх в лижних змаганнях, як і в більшості видів спорту, лише на 40% залежить від фізичних тренувань. Решта 60% не залежить від фізичних зусиль. З них 30% – це якість технічного спорядження та досвід спортсмена. Решта 30% – бажання ризикнути.

Якщо говорити саме про лижні змаганнях, то це означає піти на ризик різких поворотів, балансувати на крутих схилах і не уникати більшого тиску на зовнішній край лиж – все те, що збільшує можливість падіння. Але тренер пояснив, що якщо протягом дня спортсмен не впав хоча б раз під час тренування, то він недостатньо старався.

Тож, для того, щоб у чомусь досягти успіху, нам в якийсь момент необхідно виштовхнути себе із зони комфорту. Культуристи називають це “больовим періодом”. Тільки якщо ви будете пробувати щось нове, будете боротися і вчитися, а потім намагатися знову, ви зможете поліпшити свої результати. Це всього лише питання освоєння незвіданих територій.

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: