Архів категорії: Пустощі

Зима… і закономірність

На простому прикладі хочу дещо розказати про свої враження від наших людей.
Ситуація 1. Середина січня. На вулиці “+”. Звідусіль чути: “Зими не має”. Народ скаржиться…
Ситуація 2. Тиждень по тому. На вулиці “-”. Прийшла така бажана зима. Народ скаржиться…
Вловлюєте закономірність?

І знову філософія пива

пиво і філософія

пиво і філософія

Молодий Георг Гегель, шукаючи собі місце вчителя після закінчення університету, у листі до свого друга Фрідріха Шеллінга просив, щоб той підшукав йому якусь посаду у невеличкому містечку, де б варили смачне пиво та можна б було жити, не витрачаючи багато грошей. Впевнений, що дізнавшись про цей факт, деякі посміхнуться: «он, значить як творилася німецька класика!», але я б списав такий потяг до пива на німецьку культуру (куди ж Німеччина без пива!) та на молодість. Адже вже дорослий Гегель відмовився від того, що він написав у молодості. Та й навряд чи «Феноменологія Духу» творилася під алкогольними парами. Продовження

Ілюзія руху. Як в нашій державі…

Філософ хімічить…

Якщо уявити найжахливіше – то одна із таких картинок: це філософ у хімічній лабораторії. Без захисного спорядження не варто наближатися ближче :)

Теорія пікапу освіти за Мокрицькою

Теорія пікапу освіти за МокрицькоюІ смішно і грішно. Але правдиво. Дуже важко писати про те, з чим ти найтісніше пов’язана. Думок – безліч, емоцій – ще більше, але як правильно їх сформулювати? Мені не приходить в голову жодної розумної гадки про те, як не стільки правильно, скільки зрозуміло й цікаво описати моє бачення взаємозв’язку «ОСВІТА ТА Я». Знаю точно, освіта – панна вибаглива і часозатратна (вибачте, за такі «словечка», описую все так, як бачу), вона потребує пильної уваги, терпіння, натхнення і сили. Зате, яка вона потім щира і по-своєму смачнюща! Головне – дочекатись моменту і влучно «підкотити» до неї. І ти – в шоколаді. Ви, напевне, думаєте, що пишу я нісенітницю чи то пак маячню, але повірте, що «все в житті можливо», як співав до коханої Олег Собчук.

Продовження

Партнерські посилання: