Ячменьов Роман: Філософія пива

68 views

Як часто людина п’є пиво? Щомісяця, щотижня, щодня? В кожного ці часові рамки свої, в залежності від віку, статі, соціального статусу та матеріального стану.

Для чого людина п’є пиво? Щоб розлабитись, відпочити та забути буденні проблеми. Найчастіше це відбувається в компанії таких само втомлених людей, які весело разом проводять суботній вечір.

Пиво занадто слабкіше за горілку, тому в помірних дозах до вкрай сп’янілого стану не доводить, отже це – ідеальний напій для того, щоб «відпустити ситуацію» та відпочити (адже це і є мета).

Що починається після другого келиху? Роздуми. Вони бувають різними: ні про що, про владу (яка завжди погана) про кохання всього життя (цього тижня), про роботу/навчання (або їх відсутність), про новинки у мистецтві (всі ж неабиякі цінителі) тощо. Зазвичай, у такий спосіб людина несподівано для самої себе знаходить відповіді на питання, які турбували її, починає робити те, на що у період тверезості не вистачає часу/сміливості/впевненості… Головне в такому стані – не накоїти дурниць, щоб на наступний день не було, про що шкодувати.

Я вважаю, що пиво й справді спонукає людей до певних дій та роздумів, нехай і не завжди філософських. Однак, філософія не має правильних та неправильних думок, вони є менше (або більше) обґрунтованими. Та не слід забувати, що пиво у великих кількостях викликає звикання та залежність.

Що ж стосується не балачок у барі, а серйозних роздумів на рахунок буття, то тут краще обходитись без пива й надихатися чимось менш алкогольним. Особисто мене тягне на роздуми після серйозного фільму або депресивної музики або ж відвідування виставки картин сучасного художника. Такі джерела натхнення набагато кращі за пиво або інші алкогольні напої, проте, кожен обирає їх собі сам.

 

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Партнерські посилання: