Архів категорії: Лідеру

Стів Джобс. Промова перед студентами Стенфордського університету

Натрапив в мережі на промову співзасновника Apple Стіва Джобса перед студентами Стенфордського університету. Рекомендую всім.

Продовження

Конкурс Союзу обдарованої молоді «Київське літо»

Конкурс Союзу обдарованої молоді «Київське літо» – конкурс віршів, малої прози та фотографії для творчої молоді міста Києва та Київської області. Конкурс організовує ВМГО «Союз обдарованої молоді». Тематика конкурсних робіт має стосуватись таких тем:

–         Київ (історія і сучасність);

–         природа;

–         романтика і романтичні почуття.

Нагородження переможців відбудеться орієнтовно у середині вересня.

Остаточний термін подання робіт: 31 серпня 2013 року. Продовження

8 способів завоювати прихильність студентів та учнів

Я і як більшість викладачів чи учителів прагну досконалості у своїй професії: добитись поваги студентів та водночас надати їм відповідних знань, прищепити любов до свого предмету. То яким же потрібно бути, аби добитися любові та поваги від них? Якщо ви зможете стати зразковим наставником, цікавість до вашого предмету все більше зростатиме. Тож у цій статті ви дізнаєтеся думки самих учнів про те, як вибороти їхню ж увагу.  Продовження

УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ

Нещодавно дав інтерв’ю для “Демократичної України”. Пропоную його вашій увазі: Продовження

Невеселі роздуми або вітаю з Днем вчителя!

 

В сучасному анархічному, корумпованому, матеріальному суспільстві немає шансів виховати здорове, освічене, розумне, духовно збагачене, культурне покоління.

Немає надії ні на який патріотизм, він існує тільки на словах, або у гучних лозунгах з Майдану, особливо після того як російській мові надали статус «другої державної», ні на гуманізм, так само декларативний.

Не слід покладатися лише на університет, педагогів, вчителів, людину виховує соціум, держава.

Поки не буде ладу в державі, не буде ладу ніде. На сьогодні ми маємо людей для держави, а не навпаки.

Ідеали були, є і будуть, питання лише в тому, чи хочемо ми, наше українське суспільство, прагнути до цих ідеалів. Покаже час.

Зі святом, дорогі освітяни!

 

Жорстокість серед молоді – у чому причина?

У сучасному світі відомо багато прикладів жорстокості серед дітей і підлітків. Так, наприклад, недавно році у місцевій газеті Німеччини Winnender Zeitung було описано, що 25-річний юнак влаштував стрілянину у школі. Тоді загинуло 16 людей.

Прикро, але подібних випадкув дуже багато. Вони показують, що сьогоденна молодь є дуже жорстокою. Але чому?

Деякі люди вважають, що сучасний ритм життя призводить до збільшення кількості злочинів, а хтось бачить причину у жорстоких відеоіграх, що наповнюють інтернет. Інші вбачають причини жорстокого поводження у недостатності виховання у дітей.

Є багато причин, чому діти стають більш жорстокими, саме тому треба виховувати людяність у дітях з самого малечку, і тоді, подорослішав, людина зрозуміє, що є добром, а що злом.

Як перемогти осінню хандру?

Ну ось… Не встигли оглянутися, як на дворі вже настала осінь.

Щоб уникнути осінньої хандри і авітамінозу, необхідно вживати продукти, які корисні не тільки вмістом великої кількості вітамінів і мікроелементів, але і своїм зовнішнім виглядом: яскраві за кольором, красиві формою, приємні на запах. Щоб, вже побачивши і відчувши їх запах, настрій змінювався б в кращу сторону.

Раджу їсти червоні і жовті фрукти (яблука, груші), також сприятливий вплив має грейпфрут, апельсин, мандарин і гранат.

Підбадьорить і подарує радість чорний гіркий шоколад без добавок, що містить не менше 60% какао.

Восени до столу корисна і смачна червона риба (форель, сьомга, горбуша тощо) у будь-якому приготуванні, а також чорна та червона ікра.

Вельми важливо, щоб приготовані страви були естетично привабливими, містили натуральні продукти і були якомога різноманітніші.

Та найважливіше – більше спілкуйтель з близькими вам людьми, не забувайте друзів, звоніть мамі частіше :)

Партнерські посилання: